Case Study: Rekrutacja pracowników liniowych wg Pilkington IGP

Pobierz materiał opracowany na podstawie podcastu "Znajduję najlepszych: Jak utrzymać ciągłość produkcji, czyli o rekrutacji pracowników liniowych"

Uzupełnij formularz i pobierz!

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobieram!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Rekrutacja pracowników liniowych to nie lada wyzwanie! Aby zachować ciągłość pracy fabryki, proces rekrutacyjny również musi działać jak dobrze naoliwiona maszyna. 

Co to oznacza w praktyce? Przygotowaliśmy dla Ciebie Case Study, z którego dowiesz się:

  • Jakie są cechy skutecznej rekrutacji pracowników liniowych wg Pilkington IGP;
  • Ile jest etapów rekrutacji i czym się charakteryzują;
  • Co jest ważne dla kandydatów aplikujących do pracy na hali produkcyjnej i jak pracodawca może odpowiadać na ich potrzeby.

Materiał powstał na podstawie podcastu "Znajduję najlepszych: Jak utrzymać ciągłość produkcji, czyli o rekrutacji pracowników liniowych", gdzie Katarzyna Socha z Pilkington IGP opowiada o procesach rekrutacyjnych w spółce, która posiada 6 oddziałów w Polsce i zatrudnia niemalże 1 400 pracowników. 

Rozmowa🎧 jest dostępna tutaj:

Nasza ekspertka

znajduje najlepszych podcastKatarzyna Socha - Kierownik ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Pilkington IGP

Od 10 lat związana z NSG Group, liderem w produkcji szkła, który w Polsce posiada 3 spółki pod nazwą Pilkington. Od 6 lat z wielką pasją odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi, tj. procesy rekrutacji, system ocen pracowniczych, tworzenie regulaminów i polityk związanych z zatrudnieniem pracowników.