Zostań Partnerem eRecruiter 
HR Marketplace

Skorzystaj z naszego know-how i rozwijaj z nami swoją firmę 

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o.

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

 

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter, realizacji programu partnerskiego oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jesteśmy liderem wśród polskich systemów rekrutacyjnych. Z eRecruiter korzysta ponad 1 500 firm

Szukamy Partnerów, z którymi będziemy wspólnie dostarczać wartościowe rozwiązania dla rynku HR

Tworzysz technologię i chciałbyś zostać Partnerem eRecruiter HR Marketplace? Twój produkt wspiera branżę HR? A może HR to jeszcze nieodkryty dla Ciebie obszar? Chętnie wesprzemy Cię w rozwoju biznesu w branży, która nie ma dla nas tajemnic.
Dołącz do grona naszych Partnerów.

Skorzystaj z siły naszego know-how i docieraj do klientów zainteresowanych Twoją aplikacją, minimalizując koszty.

Jeżeli chcesz porozmawiać z nami o możliwościach integracji naszych platform - wypełnij formularz zamieszczony na stronie. Dane, o jakie prosimy w formularzu, pozwolą nam skontaktować się z Tobą.