Poznaj system rekrutacyjny eRecruiter

Najczęściej wykorzystywany w Polsce system do rekrutacji, który wspiera rekruterów w automatyzacji pracy, efektywnym zarządzaniu procesami i rekrutowaniu najlepszych talentów.

Wypełnij formularz, a pokażemy Ci możliwości systemu.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę poznać system", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 Umów się na prezentację, opowiedz nam o swoich potrzebach rekrutacyjnych i zobacz, w jaki sposób eRecruiter na nie odpowie.

Po prezentacji systemu zyskasz możliwość bezpłatnego testowania eRecruiter, by sprawdzić jego możliwości w akcji!

Jakie korzyści przyniesie Ci eRecruiter?

  • Zebranie wszystkich procesów rekrutacyjnych i danych kandydatów w jednym, bezpiecznym miejscu.
  • Efektywne zarządzanie aplikacjami kandydatów z wielu źródeł i monitoring skuteczności każdego z kanałów.
  • Dostęp do projektów z każdego miejsca dzięki aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) i prowadzenie rekrutacji zdalnej bez dodatkowych kosztów.
  • Znaczne przyspieszenie selekcji i oceny aplikacji kandydatów.
  • Bezpieczne zarządzanie bazą zgromadzonych CV, zgodne z RODO.
  • Płynna wymiana informacji o kandydatach na linii HR – biznes oraz przyspieszenie procesów decyzyjnych.
  • Raporty efektywności procesów dostępne w czasie rzeczywistym.
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna i konsultacje online (podczas wdrożenia i codziennej pracy).

Codziennie z eRecruiter korzysta ponad 6 tysięcy osób!

Dołącz do blisko 1 500 firm, które zrealizowały z nami ponad
1 000 000 projektów rekrutacyjnych!

 

Nie wyobrażam sobie już pracy bez systemu eRecruiter. Dlaczego? Jest to system, który bardzo ułatwia i przyspiesza naszą codzienną pracę. Doskonale sprawdza się w kontakcie z biznesem i monitorowaniu wszystkich procesów rekrutacyjnych, szczególnie w rozproszonej strukturze. Mam pewność, że każdy kandydat zostanie przeprowadzony przez proces rekrutacji z komunikacją na każdym etapie oraz że jego dane są bezpieczne i zgodne z RODO. Dodatkową zaletą jest to, że system eRecruiter jest nieustannie udoskonalany zgodnie z tym, co dzieje się na rynku (np. w dobie pandemii Covid bardzo szybko pojawiła się możliwość umawiania spotkań online) lub według naszych potrzeb (np. możliwość wysyłania powiadomień SMS do kandydatów). Można go używać też do innych działań, takich jak ankiety dla pracowników.

 

Zofia Zaziemska, HR Business Partner, TALLY WEiJL (Polska) Sp. z o.o.