Przekonaj się, dlaczego Asystent Rekrutacji jest niezbędnym członkiem Twojej rekrutacyjnej drużyny.

Wypełnij formularz, a pokażemy Ci możliwości systemu.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zobacz jak działa system", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Rekrutacja to gra zespołowa. Żeby osiągnąć sukces konieczne jest zapewnienie synergii działań i zadbanie o dobre wrażenia wszystkich uczestników procesów. Jak to zrobić?

Jakich rozwiązań dostarczy Ci Asystent Rekrutacji eRecruiter?

eRecruiter wesprze wszystkich uczestników procesu rekrutacyjnego poprzez:

  • skupienie wszystkich informacji i działań dotyczących kandydatów w jednym miejscu, co przyspieszy selekcję aplikacji;
  • automatyzację powtarzalnych czynności oraz możliwość prowadzenia spersonalizowanej komunikacji z wieloma kandydatami jednocześnie;
  • płynną wymianę informacji na linii HR – biznes oraz pomiędzy członkami zespołu HR;
  • dostęp do projektów z każdego miejsca dzięki aplikacji mobilnej (Android oraz iOS);
  • możliwość szybkiej publikacji ogłoszeń w wielu źródłach;
  • własne narzędzie do spotkań online oraz integrację z Microsoft Teams;
  • bezpieczne zarządzanie bazą zgromadzonych CV zgodne z RODO;
  • dostęp do zawsze aktualnych raportów podsumowujących działania w systemie;
  • stale rozbudowywaną ofertę integracji z najnowocześniejszymi narzędziami do automatyzacji procesów rekrutacyjnych: testami kompetencji, voicebotami i chatbotami, narzędziami do badania satysfakacji.

Umów się na prezentację, opowiedz nam o swoich potrzebach rekrutacyjnych i zobacz, w jaki sposób Asystent Rekrutacji na nie odpowie.

 

Nie wyobrażam sobie już pracy bez systemu eRecruiter. Dlaczego? Jest to system, który bardzo ułatwia i przyspiesza naszą codzienną pracę. Doskonale sprawdza się w kontakcie z biznesem i monitorowaniu wszystkich procesów rekrutacyjnych, szczególnie w rozproszonej strukturze. Mam pewność, że każdy kandydat zostanie przeprowadzony przez proces rekrutacji z komunikacją na każdym etapie oraz że jego dane są bezpieczne i zgodne z RODO. Dodatkową zaletą jest to, że system eRecruiter jest nieustannie udoskonalany zgodnie z tym, co dzieje się na rynku (np. w dobie pandemii Covid bardzo szybko pojawiła się możliwość umawiania spotkań online) lub według naszych potrzeb (np. możliwość wysyłania powiadomień SMS do kandydatów). Można go używać też do innych działań, takich jak ankiety dla pracowników.

 

Zofia Zaziemska, HR Business Partner, TALLY WEiJL (Polska) Sp. z o.o.