RODO w rekrutacji - jak przygotować się do zmian?

Poznaj rady eksperta i bądź przygotowany na zmiany!

Wypełnij formularz i odsłuchaj nagranie!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Od 25 maja 2018 r. zacznie być stosowane w Polsce rozporządzenie ogólne w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Nowe przepisy wymuszą szereg zmian m.in. w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i ochrony danych osobowych kandydatów.

W rozmowie z nami, Mirosław Gumularz - ekspert ds. ochrony danych osobowych odpowiada na najbardziej nurtujące pytania dotyczące RODO w rekrutacji. Zobacz nagranie i przygotuj się na zmiany!

Z nagrania dowiesz się:

  • Co to jest RODO i jakie zmiany za sobą niesie?
  • Kim w świetle nowego prawa są administrator i procesor danych osobowych oraz jakie są ich obowiązki?
  • Jakie kategorie danych osobowych kandydatów można przetwarzać zgodnie z nowym prawem?
  • W jaki sposób skutecznie pozyskiwać zgody kandydatów i jak nimi zarządzać?
  • Jakie obowiązki informacyjne wobec kandydatów ma rekruter?

Gość specjalny:

dr Mirosław Gumularz

Ekspert ds. ochrony danych osobowych

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Absolwent Szkoły Prawa Amerykańskiego organizowanej przez The Catholic University of America, Columbus School of Law we współpracy z UJ. Autor licznych tekstów z zakresu ochrony danych osobowych.

Prowadzący:

Krystian Adamczyk

Krystian Adamczyk

Product Marketing Specialist w eRecruiter

W Grupie Pracuj od 2013 r. System eRecruiter zna jak własną kieszeń, ponieważ przez ponad 3 lata był odpowiedzialny za obsługę Klientów, szkolenia oraz wdrożenia. Obecnie pracuje nad zapewnianiem najlepszych materiałów i treści, które pomagają rekruterom w ich codziennej pracy.

Wymagania techniczne:
Odtworzenie materiału wideo jest możliwe z wykorzystaniem standardowego komputera biurowego z dostępem do internetu. Rekomendujemy korzystanie ze stałego łącza oraz słuchawek.