Raport Strona Kariera z perspektywy kandydata

Pobierz raport i dowiedz się, w jakim celu kandydaci odwiedzają strony Kariery, jak na nie trafiają i czego tam szukają!

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-maill.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Raport „Strona Kariera z perspektywy kandydata” przedstawia wyniki badania kandydatów w zakresie odwiedzania i korzystania ze stron Kariery pracodawców. Przy okazji prezentujemy także subiektywnie wybrane zakładki pracy, zwracamy uwagę na elementy, które są nie tylko inspirujące, ale także budują markę pracodawcy i stają się medium pozyskiwania najbardziej zmotywowanych kandydatów.

To kilkadziesiąt stron pełnych danych, komentarzy praktyków HR, inspiracji, porad i wskazówek, które możesz wykorzystać w swojej pracy w zasadzie od zaraz, by przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów.

Z raportu dowiesz się m.in.:

  • Jakich informacji poszukują na stronach pracodawców kandydaci?
  • Czy przy okazji wizyt aplikują na oferty pracy?
  • Co zrobić, by przekonać do siebie potencjalnych pracowników i sprawić, by pozostawili swoje CV?
  • Na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu strony Kariery?
  • W jaki sposób eliminować bariery tworzenia i wdrożenia zakładki o pracy w ramach internetowej strony firmy?

Przygotuj i opublikuj atrakcyjną stronę Kariera, która odpowiada na potrzeby kandydatów - pobierz raport już dziś!