Raport z badania "Efektywność rekrutacji"

Sprawdź, jak praktycy HR oceniają efektywność procesów rekrutacyjnych w swoich organizacjach i poznaj wskazówki naszych ekspertów!

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Pobierz raport, by dowiedzieć się czy rekrutacje w Polsce działają efektywnie i poznać sprawdzone sposoby ekspertów na stałe podnoszenie efektywności rekrutacji.

W raporcie znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  • Jakie wskaźniki monitorują praktycy HR w Polsce?
  • Jak systemy ATS pomagają podnosić efektywność procesów?
  • Jak współpraca z menedżerami usprawnia procesy w Sephora Polska?
  • Jakie rozwiązania pozwalają panować nad procesem rekrutacji w grupie Raben?
  • Jak w Media Markt radzą sobie z edukacją biznesu?
  • ...i wiele, wiele innych 😊

Usprawniaj procesy rekrutacyjne - pobierz raport już dziś!