Raport "Efektywność rekrutacji 2023"

Sprawdź, jak praktycy HR oceniają efektywność procesów rekrutacyjnych w swoich organizacjach i poznaj wskazówki naszych ekspertów!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions.

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Pobierz raport, by dowiedzieć się, czy rekrutacje w Polsce działają efektywnie i aby poznać sprawdzone sposoby ekspertów na stałe podnoszenie efektywności rekrutacji.

W raporcie znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  • Czy czas trwania procesów rekrutacyjnych w Polsce jest optymalny?
  • Które etapy rekrutacji znacząco wydłużają rekrutacje, a które z powodzeniem można skrócić?
  • Jakie mierniki monitorują praktycy HR w Polsce?
  • Jak systemy ATS pomagają podnosić efektywność procesów?
  • Jakie recepty na sukces na tym polu mają dla rekruterów ekspertki z Narodowego Centrum Kultury, enel-medu, Poczty Polskiej i Grupy Pracuj?
  • ...i wiele, wiele innych 😊

Usprawniaj procesy rekrutacyjne - pobierz raport już dziś!