Raport Candidate Experience w Polsce 2023/2024

Pobierz 7. edycję raportu, który od 2013 roku jest obowiązkową lekturą dla branży HR!

Największe wyzwania, sukcesy i lekcje "do odrobienia" na 88 stronach raportu. Uzupełnij formularz i pobierz swój egzemplarz ⤵️⤵️⤵️

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions.

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Najnowsza edycja raportu "Candidate Experience w Polsce" to:

  • synteza doświadczeń 625 pracodawców, 50 agencji doradztwa personalnego i aż 934 pracowników;
  • zaskakujące wnioski odnośnie tego, czy pracodawcy trafnie typują, co jest najważniejsze dla kandydatów;
  • porcja dobrych wieści, bo kilka wskaźników diagnozujących candidate experience zauważalnie strzeliło w górę;
  • nowe obszary, które teraz jeszcze są niszowe, ale powinny stać się powszechne, czyli m. in. rekrutacja osób z niepełnosprawnościami.

Partnerem merytorycznym badania jest Great Digital.