Raport Candidate Experience w Polsce

Pobierz raport i sprawdź, czy praktyki pracodawców trafiają w oczekiwania kandydatów
i co należy zrobić, by w zakresie candidate experience podejmować tylko skuteczne działania!

Wypełnij formularz i poznaj najważniejsze wnioski z badania!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Czy wiesz, że 81% kandydatów oczekuje informacji o powodach niezakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji? Niestety tylko 18% z nich taką informację otrzymuje. Pobierz raport, by dowiedzieć się, gdzie pojawiają się rozbieżności pomiędzy działaniami pracodawców a oczekiwaniami kandydatów.

Z raportu dowiesz się:

  • Czy działania pracodawców zadowalają kandydatów?
  • Które elementy przyjaznej rekrutacji są najbardziej istotne?
  • Jakie są skutki zaniedbywania candidate experience?
  • Dlaczego wrażenia kandydatów wciąż nie są miernikiem efektywności rekrutacji?
  • Jakie działania rekomendują kandydaci rekruterom?