Skutecznie pozyskuj talenty! Wykorzystaj potencjał wielokanałowej rekrutacji z eRecruiter!

Testuj system za darmo przez 30 dni!

Wypełnij formularz ↓

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę poznać system", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twój komfort pracy, gdy:

  • Maksymalnie wykorzystasz potencjał wielokanałowej rekrutacji!
  • Z łatwością opublikujesz ogłoszenia na popularnych serwisach branżowych i rekrutacyjnych (m.in. Pracuj.pl i OLX), stronie kariery, intranecie.
  • Stworzysz bezpieczną bazę CV, do której będą spływać aplikacje pozyskane zarówno online jaki i offline.
  • Wygodnie przejrzysz wszystkie CV, niezależnie od tego skąd pochodzą.
  • Dzięki praktycznym filtrom, szybko znajdziesz tych kandydatów, których szukasz (niezależnie od tego skąd pochodzi ich aplikacja) i złożysz im ofertę przed innymi!
  • Za pomocą przejrzystych raportów z łatwością sprawdzisz, skąd pochodzą najlepsze aplikacje i które źródła pozyskania kandydatów są najbardziej opłacalne!
  • Oszczędzisz pieniądze dzięki selekcji (nie)opłacalnych miejsc publikacji ogłoszeń!
  • Samodzielnie stworzysz atrakcyjną i nowoczesną stronę kariera, bez pomocy IT lub agencji. Wzmocnisz pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy i zyskasz dodatkowe źródło aplikacji.
  • Za pomocą kilku kliknięć wdrożysz Program Poleceń Pracowniczych, a dzięki rekomendacjom pracowników pozyskasz taniej i szybciej lepiej dopasowanych kandydatów!

Brzmi jak dobre rozwiązanie? Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i ustalić dogodny termin rozpoczęcia bezpłatnego testu systemu.