Wdrażasz pracowników?
Wypróbuj Moduł Onboardingu eRecruiter!

Wypełnij formularz

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę porozmawiać o Module Onboardingu", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Chcesz prowadzić ustrukturyzowany onboarding? Z eRecruiter sprawisz, by nowo zatrudniona osoba stała się wdrożonym pracownikiem!

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twój komfort pracy, gdy:

  • stworzysz spójny, zautomatyzowany proces pre- i onboardingu w swojej firmie,
  • usprawnisz współpracę, klarowność komunikacji i podziału zadań między biznesem a HR podczas wdrażania nowego pracownika,
  • oszczędzisz czas i ograniczysz manualną pracę, gdy Twoje rekrutacje będą płynnie przechodzić w proces onboardingu,
  • będziesz mieć pod kontrolą cały proces onboardingu, w tym postępy w realizacji zadań do wykonania przez menedżera i osobę prowadzącą z HR,
  • zapewnisz najlepsze candidate i employee experience dzięki spójnej, uporządkowanej i terminowej komunikacji do nowo zatrudnionych osób,
  • zaangażujesz nowe osoby jeszcze przed ich pierwszym dniem pracy,

Brzmi jak dobre rozwiązanie? Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o Module Onboardingu w Twojej firmie.