Szukasz pracowników?
Zadbaj o Stronę Kariera z eRecruiter!

Wypełnij formularz

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę porozmawiać o Stronie Kariera", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Nie masz Strony Kariera? Z eRecruiter stworzysz atrakcyjną i nowoczesną Stronę Kariera Twojej firmy!

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twój komfort pracy, gdy:

  • stworzysz atrakcyjną, nowoczesną i spersonalizowaną Stronę Kariera Twojej firmy,
  • zrobisz to całkowicie samodzielnie, bez angażowania innych działów firmy, czy zewnętrznej agencji,
  • zyskasz dodatkowe źródło kandydatów,
  • zbudujesz bazę CV,
  • obniżysz koszty rekrutacji,
  • zadbasz o wizerunek pracodawcy w oczach kandydatów,
  • z łatwością będziesz monitorować i raportować liczbę kandydatów pozyskiwanych przez Stronę Kariery

Brzmi jak dobre rozwiązanie? Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o Stronie Kariera Twojej firmy.