Podcast: Badanie Candidate Experience krok po kroku.
Jak to robi mBank?

Dowiedz się, jak w prosty sposób poznać opinię kandydatów na temat Twojego procesu rekrutacyjnego.

Spodobał Ci się nasz podcast? Wypełnij formularz i bądź informowany o nowych materiałach!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisz mnie", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Badanie opinii kandydatów w procesie rekrutacji, stanowi nadal duże wyzwanie dla wielu organizacji. Agnieszka Szostek z firmy mBank i Marta Pawlak-Dobrzańska z Great Digital opowiadają o tym jak przeprowadzić w prosty sposób badanie candidate experience i jakie korzyści przynosi regularne pytanie kandydatów o opinię. Jak przeprowadzić pierwsze badanie w firmie? Jaką grupę wybrać? Czy warto pytać kandydatów o opinię? Posłuchaj!

Z podcastu dowiesz się:

  • czym jest badanie candidate experience?
  • jak przygotować się do pierwszego badania i o czym pamiętać?
  • o co pytać w badaniu?
  • jak badanie candidate experience wpływa na zmiany w organizacji?