Podcast: Jak za pomocą SMS zredukować odwoływanie spotkań rekrutacyjnych?

Dowiedz się, jaka jest rola SMS w rekrutacji.

Spodobał Ci się nasz podcast? Wypełnij formularz i bądź informowany o nowych materiałach!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisz mnie", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Aleksandra Banaszek, Specjalistka ds. HR z firmy igus Sp. z o.o., znalazła skuteczny sposób radzenia sobie z kandydatami, którzy nie przychodzą na umówione wcześniej spotkania. Nawet jeżeli aplikujący nie może pojawić się na spotkaniu, zwykle jest informowana o tym z wyprzedzeniem. W jaki sposób? Co dzięki temu zyskuje?

Z podcastu dowiesz się:

  • jak wygląda specyfika rekrutacji kandydatów w niszowej branży,
  • w jaki sposób zredukować liczbę nieodbytych spotkań rekrutacyjnych,
  • jak informacja zwrotna dla kandydatów przekłada się na utrwalanie relacji z nimi.

Gość specjalny:

Aleksandra Banaszek

Specjalistka ds. HR w igus Sp. z o.o.

Prowadzący:

Krystian Adamczyk

Krystian Adamczyk

Product Marketing Specialist w eRecruiter