Podcast: Jak odpowiadać wszystkim kandydatom?

Dowiedz się, jak komunikować się ze wszystkimi kandydatami na każdym etapie rekrutacji!

Spodobał Ci się nasz podcast? Wypełnij formularz i bądź informowany o nowych materiałach!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisz mnie", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Rekrutacja w Renaul Retail Group Warszawa to kilkaset procesów rocznie, za które odpowiada jedna osoba – Marta Sokołowska. Co wprawia w podziw – mimo mnóstwa obowiązków, Marta przekazuje informację zwrotną wszystkim kandydatom na każdym etapie rekrutacji! Jak znajduje na to czas? O tym więcej w naszym podcaście.

    Z naszej rozmowy dowiesz się:

    • dlaczego w budowaniu udanych relacji z kandydatami ważna jest przemyślana i skrupulatnie prowadzona komunikacja,
    • jaką rolę w procesie odgrywa informacja zwrotna dla kandydata,
    • na co zwrócić szczególną uwagę̨ w komunikacji z kandydatami, prowadząc procesy rekrutacyjne z biznesem,
    • jaki jest sekret Marty na zaprojektowanie procesów rekrutacyjnych oraz zorganizowanie swojej pracy tak, by korespondować ze wszystkimi aplikującymi i mieć czas na pozostałe obowiązki.