Podcast: Jak efektywnie komunikować się z pokoleniem Z?

Dowiedz się, jak wygląda rekrutacja kandydatów wchodzących na rynek pracy.

Spodobał Ci się nasz podcast? Wypełnij formularz i bądź informowany o nowych materiałach!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisz mnie", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Rekrutacja pokolenia Z, które z przytupem wchodzi na rynek pracy, to nie lada wyzwanie! Małgorzata Pleban oraz Natalia Kowalska - rekruterki z Green Caffè Nero opowiadają, jak mierzą się z nim na co dzień. Jaki jest sekret udanych rekrutacji post-milleniasów? Jak wygląda specyfika komunikacji z nimi? Posłuchaj o tym w podcaście.

Z podcastu dowiesz się:

  • jak zrozumieć kandydatów z pokolenia Z?
  • dlaczego czasem trzeba porzucić „tradycyjne metody” rekrutacji?
  • czy regularna komunikacja z rekruterem jest istotna dla młodych kandydatów?

Gość specjalny:

Małgorzata Pleban

Specjalistka ds. rekrutacji w Green Caffe Nero

Natalia Nowak

Specjalistka ds. rekrutacji w Green Caffe Nero

Prowadzący:

Krystian Adamczyk

Krystian Adamczyk

Product Marketing Specialist w eRecruiter