Podcast "Dolina HRowa": Kultura organizacji w przeliczeniu na złotówki. Jak i kiedy zwraca się inwestycja w docenianie?

 

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Dołączam", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Zadowoleni pracownicy to najlepsi rekruterzy – skutecznie przyciągają nowe talenty! Jak zatem budować kulturę organizacyjną, która aktywnie dba o wysoki poziom satysfakcji i zadowolenia z pracy?

O tym rozmawiamy z Tomaszem Chacińskim, założycielem i pomysłodawcą Worksmile, w kolejnym odcinku pocastu "Dolina HRowa". Zachęcamy do wysłuchania ⤵ 

Z rozmowy dowiesz się:

  • Czy są lepsze i gorsze kultury organizacyjne?
  • Jak przekonać zarząd do inwestowania w docenianie pracowników?
  • Dlaczego czasem warto nie zapytać pracowników o zdanie?

Nasz ekspert: 

wpływasz pozytywnieTomasz Chaciński - CEO, Worksmile

Założyciel i pomysłodawca Worksmile, narzędzia wspierającego budowanie angażujących kultur organizacyjnych. Od 11 lat blisko branży HR. Pomysł na Worksmile zaczerpnął z własnego doświadczenia zauważając, że regularna aktywność fizyczna nie tylko poprawia samopoczucie, ale też dobrze wpływa na wydajność pracy. Wyznawca work-life integration.