Podcast "Dolina HRowa": Badania, rozmowy, wycieczki w sferę marzeń. Jak są projektowane systemy wpierające HR?

 

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Dołączam", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Skąd się biorą pomysły na Moduł Poleceń Pracowniczych, Kreator Stron Karier czy wszystkie inne nowe funkcje, które wprowadzamy do eRecruiter? Zapraszamy do naszej "kuchni"! Olga Netczuk i Justyna Barańska, ekspertki eRecruiter odpowiedzialne za rozwój produktu,  opowiedzą o tym, jak tworzymy narzędzia wspierające pracę HR

Z rozmowy dowiesz się:

  • Jak docieramy do największych potrzeb i bolączek branży HR;
  • W jaki sposób przekładamy je na języki programistyczne;
  • Po czym poznajemy, czy nowa funkcja realnie usprawni codzienną rekruterską pracę;
  • Czego uczymy się od naszych Klientów.

Nasze ekspertki:

wpływasz pozytywnieOlga Netczuk - Product Manager, eRecruiter
Od 10 lat tworzy produkty i prowadzi strategiczne projekty  - obecnie dla największego ATS w Polsce, a wcześniej dla liderów sektora finansowego. Wierzy, że otwarta komunikacja, zaufanie, ciągła wymiana doświadczeń i doskonalenie współpracy zespołów produktowych przyczyniają się do powstania produktu, który pokochają klienci.

 

wpływasz pozytywnieJustyna Barańska - UX Designer, eRecruiter
Posiada doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu UX/CX/CRO dla klientów e-commerce. Ma na swoim koncie prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu UX. Aktualnie zajmuje się rozwijaniem największego systemu ATS w Polsce - eRecruiter. Razem z zespołem produktowym i biznesowym starają się ułatwiać procesy rekrutacyjne ponad 1600 klientom.