Podcast: Znajduję najlepszych: Jak utrzymać ciągłość produkcji, czyli o rekrutacji pracowników liniowych

Spodobał Ci się nasz podcast? Wypełnij formularz i bądź informowany o nowych materiałach!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisz mnie", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Aby utrzymać ciągłość pracy fabryki, proces rekrutacyjny musi działać jak dobrze naoliwiona maszyna. Co to oznacza w praktyce? Katarzyna Socha, Kierownik ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Pilkington IGP, mówi o planowaniu i zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi w branży produkcyjnej w spółce posiadającej 6 oddziałów w Polsce i zatrudniającej prawie 1 400 pracowników.

Z rozmowy dowiesz się m. in.:

  • Jakie są cechy skutecznej rekrutacji pracowników liniowych wg Pilkington IGP?
  • Ile jest etapów rekrutacji i czym się charakteryzują?
  • Co jest ważne dla kandydatów aplikujących do pracy na hali produkcyjnej i jak pracodawca może odpowiadać na ich potrzeby?

To inspiracja nie tylko dla rekruterów odpowiedzialnych za pozyskiwanie pracowników produkcyjnych. Praktyczne informacje i sprawdzone rozwiązania to także cenna wiedza o rekrutacji pracowników fizycznych.

Nasza ekspertka

znajduje najlepszych podcastKatarzyna Socha - Kierownik ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Pilkington IGP

Od 10 lat związana z NSG Group, liderem w produkcji szkła, który w Polsce posiada 3 spółki pod nazwą Pilkington. Od 6 lat z wielką pasją odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi, tj. procesy rekrutacji, system ocen pracowniczych, tworzenie regulaminów i polityk związanych z zatrudnieniem pracowników.