Zastanawiasz się, czy eRecruiter to system dla Ciebie?

Z chęcią pokażemy Ci, jak działa.

Wypełnij formularz ↓

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę poznać system", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Wyobraź sobie, jak zmieni się Twój komfort pracy, gdy:

  • wszystkie procesy rekrutacyjne gromadzisz w jednym, bezpiecznym miejscu, a CV są przechowywane zgodnie z RODO;
  • szybko opublikujesz oferty na Pracuj.pl, stronie kariery oraz na popularnych serwisach branżowych i rekrutacyjnych;
  • z łatwością wdrażasz lub usprawniasz program poleceń kandydatów przez pracowników firmy;
  • samodzielnie tworzysz atrakcyjną, nowoczesną i spersonalizowaną stronę kariera, bez pomocy IT lub agencji;
  • dobierasz metody i narzędzia selekcji aplikacji, by szybko wyłonić najbardziej dopasowanych kandydatów (m.in. formularze, voiceboty, testy kompetencji);
  • masz wsparcie dedykowanego opiekuna w trakcie uruchomienia testu oraz podczas codziennej pracy.

Brzmi jak dobre rozwiązanie? Sprawdź, czy eRecruiter to system dla Twojej organizacji! Wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i ustalić dogodny termin rozpoczęcia bezpłatnego testu systemu.