Podcast "Dolina HRowa": Automatyzacja procesów, czyli klucz do skutecznego HR.

Chcesz otrzymywać przydatne, HR-owe wskazówki? Dołącz do naszej społeczności!

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Dołączam", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Automatyzacja procesów HR-owych to hasło, które powraca jak bumerang. Nic dziwnego, bo to tytułowy klucz do skutecznego HR - bardziej efektywnych procesów, lepszego candidate experience, oszczędności czasu rekruterów i managerów oraz kosztów.

Rozwój technologii sprawia, że dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających automatyzację nie jest zarezerwowany już tylko dla największych i najbogatszych organizacji. Platformy typu marketplace sprawiają, że są one dostępne dla każdej firmy.

Z rozmowy Justyny Nowakowskiej z Konradem Szczygłem, Headem of eRecruiter HR Marketplace dowiesz się:

  • czym jest marketplace w branży HR, 
  • jak wspiera on rekruterów i manadżerów w codziennych zadaniach,
  • od czego zacząć automatyzowanie,
  • omawiamy też parę procesów, których automatyzacja jest łatwa, dostępna dla każdego oraz, co najważniejsze, przynosząca szybkie efekty.

Zapraszamy!

Nasz ekspert:

wpływasz pozytywnieKonrad Szczygieł - Head of HR Marketplace, eRecruiter
Z rozwojem biznesu w modelu SaaS związany od 16 roku życia. Swój pierwszy startup założył w wieku 16 lat - wcinamy.pl, SaaS przeznaczony dla restauracji. Współzałożyciel reservise.com – platformy do zarządzania obiektami tenisowymi i squash, lidera swojej kategorii, operującego w modelu SaaS - posiadającego ponad 500 000 użytkowników i 8 mln rezerwacji. W 2015 został finalistą międzynarodowego konkursu Google Online Marketing Challenge, gdzie zajął 1 miejsce w Polsce (TOP 30 drużyn na świecie). Obecnie Head of Marketplace w eRecruiter (Grupa Pracuj), gdzie odpowiada za tworzenie, egzekucję strategii biznesowej oraz rozwoju produktu. Po godzinach fan klocków Lego - jak twierdzi, ukształtowały jego podejście do budowy biznesów.