Jak pozyskać najlepiej dopasowanych kandydatów i utrzymać pracowników?

Jak narzędzia technologiczne mogą wesprzeć te obszary w Twojej organizacji?
Zapisz się na indywidualne konsultacje, aby dowiedzieć się więcej!
 

Zgłoś się już dziś!

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Chcę skorzystać z konsultacji!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon. 

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje z naszym ekspertem - Konradem Szczygłem, Head of HR Marketplace.

Konsultacja będzie okazją na rozmowę nt. potrzeb w zakresie narzędzi wspierających docieranie do najlepiej dopasowanych kandydatów oraz utrzymywanie talentów w organizacji. 

🕑 Czas trwania konsultacji:  30 minut 
💻 Forma spotkania: online (na platformie Teams)
​​​​
Aby zapisać się na konsultacje:

1. Wypełnij i wyślij formularz

2. Wybierz dogodny dla siebie termin 

Liczba miejsc na indywidualne spotkania jest ograniczona, a o możliwości skorzystania z konsultacji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!