e-book Kompendium wiedzy o badaniach candidate experience

Pobierz e-book i dowiedz się, jak prowadzić i interpretować badania satysfakcji kandydatów w Twojej organizacji.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisuję się!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Badanie doświadczeń i satysfakcji kandydatów, tzw. candidate experience, wcale nie musi być trudne. Zaś wyniki mogą mieć ogromny wpływ na dopasowanie procesu rekrutacji do oczekiwań kandydatów oraz na wizerunek pracodawcy.

Kompendium wiedzy dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji, by prowadzić i interpretować badania satysfakcji kandydatów w Twojej organizacji. Znajdziesz tu wiele eksperckich wskazówek, wyników badań i przykładów.

Z e-booka dowiesz się m.in.:

  • Na czym polega badanie candidate experience i jaki jest jego schemat?
  • Po co przeprowadzać badania candidate experience?
  • Czy istnieje „dobry” lub „zły” NPS i co zrobić z takim wynikiem?
  • Na co zwrócić uwagę, porównując nasz wynik NPS z NPS innej firmy?
  • W którym momencie rekrutacji najlepiej wysyłać zaproszenia do badania satysfakcji kandydatów?
  • Jak zwiększać responsywność kandydatów w badaniu?
  • Jak zacząć prowadzić badania candidate experience od dziś?

Pobierz e-booka i zacznij prowadzić własne badania satysfakcji kandydatów!
 

Autorki:

Marta Pawlak-Dobrzańska 
CEO/Strateg i Analityk HR w Great Digital z 15-letnim doświadczeniem w branży HR

 

Agnieszka Otręba
Product Marketing Specialist w eRecruiter