eRecruiter Lab: Design Thinking w HR i projektowaniu procesów rekrutacyjnych

Poznaj magię myślenia projektowego i zaplanuj rekrutacje szyte na miarę!

Bądź pierwszy! Zapisz się już dziś!

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mail oraz telefon.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisuję się!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Design Thinking – brzmi jak tajemna wiedza zarezerwowana tylko dla projektantów? Co wspólnego ma Design Thinking z rekrutacją?

Z jakimi problemami mierzysz się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych? Czy jest to długi proces rekrutacji, a może brak zaangażowana biznesu? Każdy praktyk rekrutacji pomyśli o czymś innym. Bez względu na odpowiedź, mamy jedno rozwiązanie – eRecruiter Lab!

Dlaczego warto?

Ten kurs, podzielony na 4 praktyczne lekcje, pokaże Ci jak magia myślenia projektowego pomaga radzić sobie ze zmaganiami zawodowymi w branży HR, ale też w każdej dziedzinie życia. O tym jak w praktyce wykorzystać 5 etapów Design Thinking, opowie Agnieszka Waliszewska - Service Designer, Business Strategy Designer.

Nie czekaj, zapisz się i obejrzyj wszystkie lekcje. W trakcie kursu zdobędziesz cenną wiedzę do wykorzystania w życiu zawodowym i prywatnym, a po zakończeniu otrzymasz od nas certyfikat oraz BONUS.

Czego dowiesz się biorąc udział w eRecruiter Lab?

  • Czym jest Design Thinking i jak w praktyce wykorzystać ten sposób myślenia?
  • Jak sprawnie zaplanować proces rekrutacyjny odpowiadający na realną potrzebę nie tylko kandydata, ale i Twojej organizacji.
  • Jak zdefiniować problematyczne elementy procesu, których rozwiązanie przyniesie realne korzyści?
  • Jak testować nowe rozwiązania żeby się „nie poparzyć” i wyciągać tylko właściwe wnioski?

Bądź pierwszy! Zapisz się już dziś!

Warsztat poprowadzi:

Agnieszka Waliszewska

Service Designer, Business Strategy Designer

 

Na rynku szkoleniowym i konsultingowym obecna od ponad 13 lat. W tym czasie w rolę trenera i facylitatora wcielała się setki, a może i tysiące razy. Na co dzień jako projektanta usług wykorzystuje wieloletnie doświadczenia biznesowe, ale też wiedzę akademicką z zakresu psychologii, finansów i biznesu. W swojej pracy korzysta z metod/podejść takich jak: Creative Problem Solving Method, Service Design Framework, Design Thinking, Future Thinking, Design Sprint.

 

Posiada doświadczenie badawcze, zdobyte zarówno w pracy agencyjnej, jak i w roli UX Researchera w zespole rozwijającym produkt - które są bezcenne w pracy projektanta. Wspiera zespoły strategiczne, menedżerskie i UX Designerów wiedzą z zakresu projektowania usług, metodami pracy warsztatowej - wszystko to ostatecznie pomaga wspólnie wypracować wnioski i rekomendacje projektowe, które dostarczają produktów i usług wnoszących realną wartość w życie ich użytkowników. W ostatnim czasie realizowała zlecenia dla marek: Visa, eRecruiter, PKO BP, PKO Ubezpieczenia, Poczta Polska, Santander.

Zawartość kursu:

Lekcja 1: Design Thinking w HR - czyli procesy rekrutacyjne w nowym wydaniu.
Od teorii po wykorzystanie w praktyce nowatorskiego podejścia w branży HR.
Lekcja 2: Wsłuchaj się w potrzeby kandydata – poznaj odpowiedzi i ulepsz swój proces.
Jakie pytania stawiać, jakich narzędzi używać i jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce?
Lekcja 3: O krok od nowego wymiaru Twojej rekrutacji – czas na plan!
Od pomysłu do wdrożenia realnych zmian.

Lekcja 4:  Nowa wersja procesu na start!
Testuj, obserwuj, ucz się - co wdrożyć, jak mierzyć i ulepszać?
BONUS! Narzędziownik Design Thinking w rekrutacji.