eRecruiter Lab 3.0
4 kroki do nowoczesnej komunikacji w HR 

Zapisz się na darmowy kurs i wznieś swoje zdolności komunikacyjne na mistrzowski poziom
✨💬✨

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisuję się!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

eRecruiter Lab 3.0. Nowoczesna komunikacja w HR to kurs online dla specjalistów, entuzjastów i praktyków HR.

Składa się z 4 modułów opracowanych i zaprezentowanych przez Magdalenę Kieferling - trenerkę z ponad 15-letnim doświadczeniem w szkoleniu menedżerów i HR-owców w efektywnej komunikacji. Przetestowała "na własnej skórze", co działa, a co nie działa w budowaniu relacji w miejscu pracy. 

Wystarczy, że się zarejestrujesz, a co 1 dzień na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z kolejną lekcją i materiałami od ekspertki.

Dlaczego warto odbyć ten kurs?

Oddajmy głos autorce:

Przez lata pracy w różnych firmach zaobserwowałam, że niewiele osób w ogóle zastanawia się nad komunikacją w miejscu pracy. A potem dziwią się, że nie awansują, są niedoceniani albo szef nie bierze na poważnie ich pomysłów. Nie dołącz do tego grona, a jeśli już w nim jesteś - szybko uciekaj. Jak? Zmieniając styl tego, co piszesz i jak mówisz.

Często to działy HR są głównym przekaźnikiem informacji pomiędzy zarządem, menedżerami i pozostałymi pracownikami. Dobrze ułożona komunikacja może sprawić, że oni wszyscy będą Cię wspierać, a inicjatywy działu HR postrzegać jako potrzebne i warte zaangażowania.

Podoba Ci się ta wizja? Nie zwlekaj i zapisz się:

  • Kurs kompleksowo przeprowadzi Cię przez wszystkie poziomy komunikacji wewnątrz firmy, da praktyczne narzędzia i ćwiczenia,
  • Po ukończeniu wszystkich 4 lekcji otrzymasz certyfikat,
  • Wszystko to całkowicie za darmo!

Wypełnij krótki formularz ➡

Warsztat prowadzi:

Magdalena Kieferling - szefolożka, mówczyni motywacyjna TEDx, trenerka zaangażowania w pracy.

Uznana przez magazyn Forbes Women za jedną z 25 najbardziej inspirujących kobiet na LinkedIn. Autorka bestsellerowego poradnika biznesowego "Efekt Piaskownicy - jak szefować, żeby roboty nie zabrały Ci roboty". Szkoli młodych menedżerów w prestiżowym ICAN Institute. Od ponad 15 lat skutecznie przeprowadza przez procesy zmian i usuwa bariery komunikacyjne między szefami a ich zespołami, zwiększając jakość pracy jednych i drugich.

 

Zawartość kursu:

Lekcja 1: Profesjonalna komunikacja w HR
Poznaj 3 kroki do lepszej komunikacji
Lekcja 2: Komunikacja z zarządem i C-level
Zadbaj o wsparcie zarządu i menedżerów - bez nich o wiele trudniej coś zdziałać!
Lekcja 3: Komunikacja HR z pracownikami
Zacznij budować komunikację wspólnie z pracownikami, a nie w pojedynkę
Lekcja 4: Audyt komunikacji HR
Na bieżąco reaguj i usprawniaj komunikację