eRecruiter & eduweb Lab 4: Automatyzacje w HR

Zapisz się na darmowy kurs i zacznij usprawniać pracę dzięki technologii i automatyzacjom!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruiter.

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Zapisuję się!", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Kurs eRecruiter & eduweb Lab 4: automatyzacje w HR, to 4 lekcje, dzięki którym uzupełnisz i ustrukturyzujesz swoją wiedzę na temat technologii w obszarze HR.

Wszystko to w dowolnym czasie. Codziennie, przez 4 dni będziesz otrzymywać od nas kolejne lekcje wideo z których dowiesz się: 

  • czym są automatyzacje i jak je dzielimy,
  • jak możesz wykorzystać automatyzacje na co dzień, nie tylko w pracy, 
  • jakie automatyzacje sprawią, że Twoje rekrutacje będą przebiegać sprawniej i efektywniej,
  • jakie narzędzia usprawnią pozostałe procesy HR-owe.

Dla kogo jest nasz kurs?

  • dla osób, które chciałyby uporządkować swoją wiedzę o  możliwościach, jakie daje technologia w HR,
  • dla osób, które chciałyby upraszczać i optymalizować swoją pracę (i pracę swojego zespołu), ale nie wiedzą jak zacząć .

Wypełnij krótki formularz i rozpocznij kurs ➡

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat.

 

Kurs prowadzi:

Jarek Jarzębowski
Założyciel HR espresso, Head of Community sekcji Biznes&Automatyzacje w eduweb, People&Culture Lead nexocode, Współorganizator Leniwce HR. Pasjonat styku ludzi, technologii i biznesu, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie AI i automatyzacji, w celu poprawy efektywności biznesowej działań HR. 
Prelegent na konferencjach HR-owych, technologicznych oraz wewnętrznych wydarzeniach. Niezależny trener i konsultant z obszaru efektywności, przywództwa oraz technologii i strategii w HR. 

 

Zawartość kursu:

Lekcja 1: Fundamenty automatyzacji i jej 3 poziomy
Lekcja 2: Osobiste automatyzacje w pracy HR-owca
Lekcja 3: Automatyzacje w procesie rekrutacji
Lekcja 4: Wykorzystanie narzędzi w automatyzacji różnych procesów HR