Trendy i nowoczesne narzędzia HR,
które warto znać w 2021 roku

Pobierz e-book i dowiedz się, jakie narzędzia, metody i umiejętności przyczynią się do rekrutacyjnych sukcesów w najbliższej przyszłości!

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-maill.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

W jaki sposób praktycy HR przekuli niespodziewane wyzwania 2020 roku na sukces? Jakie narzędzia będą wspierać branżę HR w dalszej pracy? We współpracy z 16 ekspertami HR i technologii odpowiedzieliśmy na te pytania i nakreśliliśmy trendy, które będą nam towarzyszyć w 2021 roku 😉.

To 45 stron pełnych merytorycznych wypowiedzi, checklist, niezbędnych na nadchodzący rok narzędziowników i wskazówek. Nowy rok, to najlepszy moment żeby spojrzeć na swoje procesy z innej perspektywy, by jeszcze lepiej wpisywały się w nowy wymiar rekrutacji.

Z ebooka dowiesz się m.in.:

  • Jak zdaniem ekspertów będzie kształtował się rynek pracy w 2021 roku?
  • Jakie narzędzia ułatwią pracę i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej wpiszą się w wymagania rynku rekrutacji?
  • Które metody i techniki rekrutacji pozwolą pozyskać i wybierać odpowiednich kandydatów?
  • Jakie słowa trafią na stałe do rekruterskiego słownika?
  • Jaką rolę w rekrutacji będą odgrywać nowoczesne technologie i dlaczego warto się na nie otworzyć?


Nie daj się zaskoczyć, bądź o krok przed zmianami - pobierz e-book już dziś!