Skuteczne formularze aplikacyjne krok po kroku

Przeczytaj e-book i dowiedz się, jak tworzyć formularze aplikacyjne,
które pomogą zarówno Tobie, jak i kandydatom!

Wypełnij formularz i odbierz e-book!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Efektywny formularz aplikacyjny może znacząco pomóc w przebiegu rekrutacji. Ułatwi proces selekcji, pomoże pogrupować aplikacje, a także pokaże kandydatowi, jakie kryteria są najistotniejsze dla pracodawcy. 

Pobierz nasz e-book i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas projektowania formularzy aplikacyjnych i jakie wskazówki mają dla Ciebie praktycy HR.

W e-booku znajdziesz praktyczne wskazówki:

  • jaka jest optymalna liczba pytań w formularzu,
  • jak zadawać pytania o wynagrodzenie,
  • do czego jeszcze można wykorzystać formularze,
  • jaki wpływ na komunikację w procesie rekrutacyjnym ma formularz,
  • jak RODO wpływa na formularze aplikacyjne.