e-book Wirtualne targi pracy

Pobierz e-book i dowiedz się, jak budować wizerunek pracodawcy i pozyskiwać aplikacje podczas targów pracy online.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-maill.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Na skutek pandemii targi pracy przeniosły się ze świata rzeczywistego do wirtualnego. Mimo początkowych obaw okazało się, że wersja online nie tylko jest równie wartościowa, ale niesie ze sobą pewne dodatkowe korzyści. Aby podróż przez wirtualne targi pracy była nie tylko przyjemna, ale i owocna, warto pamiętać o kilku zasadach.

Zapraszamy do pobrania e-booka Wirtualne targi pracy - jak budować wizerunek i pozyskiwać aplikacje podczas targów pracy online, który prowadzi przez proces przygotowania do takiego wydarzenia oraz udziału w nim.
 

To kilkadziesiąt stron pełnych porad i wskazówek, którymi możesz się kierować przygotowując się i biorąc udział w wirtualnych targach pracy, by przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów.

Z e-booka dowiesz się m.in.:

  • Od czego zacząć przygotowania do targów pracy online?
  • Jak zaplanować udział w wydarzeniu i o jakich elementach pamiętać?
  • Jaki jest profil kandydatów uczestniczących w Festiwalu Pracy JOBICON online?
  • Czego oczekują i co cenią kandydaci w trakcie targów?
  • Jakich błędów unikać i na jakie pułapki uważać?
  • Jakie korzyści niesie organizacji udział w targach pracy?
  • Jak pozyskiwać aplikacje kandydatów i mierzyć efektywność działań rekrutacyjnych w tym zakresie? 

Już teraz rozpocznij przygotowania do targów pracy online, by do maksimum wykorzystać swoją obecność na tym wydarzeniu!