Komunikacja z kandydatem w procesie rekrutacyjnym 
13 wiadomości z których możesz skorzystać już dziś

Zainspiruj się naszymi szablonami i prowadź wyjątkową komunikację z Twoimi kandydatami!

Wypełnij formularz i odbierz e-booka!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Z każdym kandydatem, który przesłał do Ciebie swoją aplikację wymieniasz co najmniej jedną wiadomość. To idealna okazja do wyróżnienia się na tle innych organizacji niesztampową komunikacją! Pobierz e-book i sprawdź nasze propozycje unikalnych wiadomości do kandydatów dopasowanych do każdego etapu rekrutacji.

W naszym e-booku znajdziesz m.in.:

  • przykłady wiadomości formalnych i nieformalnych 
  • szereg wskazówek i porad jak prowadzić nowoczesną komunikację
  • pomysły na komunikację na każdym etapie rekrutacji 
  • wyniki badań preferencji kandydatów 

Autorka :

Maja Gojtowska 

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

 

Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR.

 

O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie www.gojtowska.com