Marketing rekrutacyjny, który trafia do serc kandydatów

Pobierz e-book i dowiedz się, co zrobić, by marketing rekrutacyjny Twojej firmy był atrakcyjny, wartościowy i odpowiedzialny.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-maill.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

"Jako pracodawcy, chcemy wypaść jak najlepiej, więc prezentujemy swoje najlepsze strony. I wpadamy w pułapkę, bo choć łatwo jest oczarować nowych pracowników, to trudniej ich potem zatrzymać. Jak wywarzyć chęć dobrej prezentacji w marketingu rekrutacyjnym? Jak zachować wiarygodność i nie rozczarowywać nowo przyjętych osób?" 

Zapraszamy do pobrania e-booka autorstwa Pauliny Mazur, konsultantki HR i propagatorki odpowiedzialnego Employer brandingu, która w materiale odpowiada na najważniejsze pytania i pokazuje skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu ofert pracy i marki pracodawcy.
 

To 36 stron pełnych inspiracji, porad i wskazówek, przykładów oraz danych, które możesz wykorzystać w swojej pracy, w zasadzie od zaraz, by przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów.

Z ebooka dowiesz się m.in.:

  • Jak napisać atrakcyjne ogłoszenie o pracy pozbawione frazesów?
  • Kogo zaangażować w przygotowanie ogłoszeń i ofert?
  • Jak przyciągnąć kandydatów i ich zatrzymać?
  • W jaki sposób komunikować się z kandydatami, by być bliżej ich potrzeb?
  • Jakie narzędzia marketingu przyczyniają się do sukcesów rekrutacyjnych znanych marek?
  • Dlaczego warto badać wrażenia kandydatów i jak to robić?

Twórz atrakcyjny i odpowiedzialny marketing rekrutacyjny - pobierz e-book już dziś!