e-book Zakładka "Kariera" przez oczekiwania kandydata do serca pracownika

Pobierz e-book i poznaj rozwiązania prowadzące do pozyskania najlepszych kandydatów!

Wypełnij formularz, aby pobrać e-book!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Czy wiesz, że osoba odwiedzająca zakładkę „Kariera” stanie się Twoim kandydatem dopiero w chwili, gdy odpowie na ogłoszenie o pracę lub pozostawi dane w Twojej bazie?

Pobierz bezpłatny e-book i poznaj rozwiązania stosowane w zakładkach „Kariera” polskich pracodawców prowadzące do pozyskania najlepszych kandydatów.

Dowiesz się z niego:

  • Jak stworzyć prostą i efektywną zakładkę Kariera?
  • Jak przyciągnąć na swoją stronę właściwych kandydatów?
  • Jakie dobre praktyki są w tym zakresie stosowane w polskich firmach?