Rekrutacja na praktyki i staże w pigułce

Planujesz lub prowadzisz program praktyk i staży w swojej firmie?
Pobierz e-book i sprawdź, jak system eRecruiter może Ci w tym pomóc!

Wypełnij formularz i otrzymaj e-book!

Chcę otrzymywać informacje marketingowo-handlowe od eRecruitment Solutions

eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-mail lub telefon.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

O czym nie możesz zapomnieć przy budowie programu praktyk i staży? Jak w tym wszystkim może wspierać Cię system eRecruiter? W e-booku znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz wskazówki ekspertów, którzy mają na swoim koncie niejeden sukces rekrutacyjny. 

Pobierz e-book i sprawdź, jak tworzyć skuteczne programy praktyk i staży!

Dowiesz się z niego, jak w kilku prostych krokach:

  • przygotować swoją firmę do uruchomienia programu praktyk i staży,
  • prowadzić program w systemie eRecruiter, by przyspieszyć proces rekrutacji,
  • wyróżnić się spośród konkurencyjnych ofert rekrutacyjnych i wyłaniać właściwych kandydatów,
  • budować bazę przyszłych ambasadorów Twojej firmy.