e-book Persona kandydata w rekrutacji

Pobierz e-book i dowiedz się, czym jest persona kandydata, jak ją stworzyć i z powodzeniem wykorzystać w rekrutacji kandydatów do Twojej firmy.

 

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o. przez wskazany w formularzu e-mai.

Administratorem danych jest eRecruitment Solutions Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa; zgodę możesz cofnąć w każdym momencie wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@erecruiter.pl.
Informacje marketingowe od eRecruitment Solutions Sp. z o.o. to informacje o produktach i usługach eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności informacje o ofertach handlowych i wydarzeniach organizowanych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., jak również e-booki, newslettery oraz inne materiały promocyjne. Możesz także otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w różnych badaniach marketingowych prowadzonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o., w szczególności w badaniach satysfakcji z usług świadczonych przez eRecruitment Solutions Sp. z o.o. lub innych dotyczących rynku pracy i Human Resources. Profilujemy Twoje preferencje i zainteresowania na zasadach określonych tutaj

 

 

Wypełniając powyższy formularz i klikając w przycisk "Pobierz", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących usług eRecruitment Solutions Sp. z o.o.,ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, w szczególności: ofert handlowych, e-booków, informacji o wydarzeniach, zaproszeń do udziału w badaniach. Informacje będą przekazywane na wskazany w formularzu e-maill.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest eRecruitment Solutions sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, adres do kontaktu: kontakt@erecruiter.pl. Twoje dane przetwarzamy m.in. w celu nawiązania kontaktu, zapewnienia dostępu testowego do aplikacji eRecruiter oraz w celach marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

Choć pojęcie persony w rekrutacji nie jest obce, to wciąż pracodawcy rzadko stosują to narzędzie do personalizacji procesów rekrutacyjnych. Posiadanie i wykorzystanie person w rekrutacji, ale też szerzej pojętym HR niesie wiele korzyści, które trudno jest przecenić.

Zapraszamy do pobrania e-booka Persona kandydata w rekrutacji, który wprowadza w tajniki tworzenia person, serwuje podpowiedzi ekspertów i podsuwa gotowe rozwiązania do zastosowania.
 

To kilkadziesiąt stron pełnych inspiracji, porad i wskazówek oraz przykładów, które możesz zastosować w swojej pracy w zasadzie od zaraz, by przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów.

Z e-booka dowiesz się m.in.:

  • Czym jest persona kandydata i jak ją stworzyć?
  • Skąd czerpać inspiracje i dane do tworzenia person?
  • Jakich błędów unikać i na jakie pułapki uważać?
  • Jakie korzyści niesie organizacji stosowanie person w rekrutacji?
  • W których obszarach HR zastosowanie znajdują persony?

A także pobierzesz template do przygotowania własnych person i poznasz kilka gotowych opisów person.

Twórz persony kandydatów i wyprzedź konkurencję w wyścigu po najlepsze talenty - pobierz e-book już dziś!
 

W e-booku znajdziesz opinie ekspertek:

znajduje najlepszych podcastDaria Siwka

 

założycielka agencji bardzoHR, ekspertka budowania wizerunku pracodawcy, konsultantka i strateżka EB, autorka bloga oraz licznych publikacji branżowych

 

znajduje najlepszych podcastOlga Żółkiewicz

 

autorka bloga How2HR, konsultantka
w obszarach employer branding oraz employee & candidate experience