5 mitów nt. przetwarzania danych osobowych kandydatów!

Wypełnij formularz, aby obejrzeć nagranie

 

Obecnie kwestie pozyskiwania i ochrony danych osobowych kandydatów są regulowane kilkoma ustawami. Nie jeden rekruter drży więc z niepokoju przed kontrolą inspektorów GIODO. Czy faktycznie jest się czego bać? Wokół zagadnienia przetwarzania danych osobowych i ich ochrony narosło już wiele mitów, które zamierzamy obalić.

Weź udział w bezpłatnym webinarze, aby dowiedzieć się m.in.:

  • Jakie kategorie danych osobowych możesz pozyskiwać w trakcie rekrutacji? 
  • Czy GIODO wymaga od pracodawców rejestracji bazy kandydatów?
  • Jak długo możesz archiwizować CV kandydatów?
  • Czy korzystanie z portali społecznościowych przy wyszukiwaniu kandydatów do rekrutacji jest zgodne z prawem?
  • W jaki sposób przetwarzanie danych osobowych kandydatów jest regulowane przez GIODO?

Gość specjalny: Maciej Kawecki

Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych
Absolwent Wydz. Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor publikacji z zakresu ochrony danych osobowych, laureat wielu nagród. Doświadczenie nabywał na stanowisku starszego prawnika w kancelarii obsługi prawnej ukierunkowanej na prawo nowych technologii oraz zarządzając działem bezpieczeństwa informacji w eSKY.pl S.A.

Prowadzący: Izabela Bartnicka

Lider Zespołu Sprzedaży - ekspert eRecruiter

Od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jej doświadczenia opierają się na budowaniu wizerunku pracodawców, tworzeniu standardów komunikacji z kandydatami oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w rekrutacji. Od 2006 roku związana jest z Grupą Pracuj, gdzie odpowiadała za rozwój produktów wizerunkowych.

Wymagania techniczne:
Udział w warsztacie jest możliwy z wykorzystaniem standardowego komputera biurowego z dostępem do internetu. Rekomendujemy korzystanie ze stałego łącza oraz słuchawek.