5 kroków do efektywnej rekrutacji z biznesem

HR to gra zespołowa. Jak grać do jednej bramki?

Wypełnij formularz aby obejrzeć nagranie

 

Czy tylko dział HR prowadzi rekrutacje? Oczywiście, że nie! Podczas webinaru dowiesz się, jak efektywnie współpracować z resztą organizacji i wspólnie wygrać walkę o talenty. Nasi goście specjalni na praktycznych przykładach opowiadają w jaki sposób przekształcić proces rekrutacyjny w sukces całej firmy.

Obejrzyj nagranie z webinaru jeżeli:

  • Prowadzisz rekrutacje wspólnie z kierownikami/menedżerami liniowymi
  • Jesteś menedżerem zaangażowanym w procesy rekrutacyjne
  • Chcesz usprawnić proces komunikacji między HR a pozostałymi działami firmy zaangażowanymi w rekrutację
  • Chcesz dowiedzieć się, jakie narzędzia wykorzystać aby wymiana informacji i opinii o kandydatach była efektywna
  • Chcesz poznać przepis na sukces rekrutacji z biznesem zaprezentowany przez naszych gości specjalnych

Goście specjalni:

Dorota Michałowska

Dorota Michalowska

Młodszy Kierownik ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników w firmie RUCH S.A.
Odpowiedzialna za współtworzenie strategii personalnej oraz koordynację działań rekrutacyjnych, szkoleniowych jak i wizerunkowych dla firmy RUCH S.A. Z wykształcenia psycholog. Ostatni rok studiów spędzała na Universidad de Malaga, poznając kulturę oraz język południowej Hiszpanii. Prywatnie wielbicielka podróży i sportu, głównie narciarstwa, snowboardu oraz jazdy na longboardzie w rożnych zakątkach świata.

 

 

Paulina Rubajczyk

Paulina Rubajcyzk

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju w Banku BPS S.A.
Z Bankiem BPS S.A. związana od 2014 roku. Zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska menedżerskie oraz specjalistyczne w Centrali i w Oddziałach Banku, szkoleniami i rozwojem pracowników oraz budowaniem wizerunku pracodawcy, szczególnie wśród studentów i absolwentów. Laureatka konkursu Perły HR w kategorii Inhouse Rekruter.

 

 

Prowadzący:

Izabela Bartnicka

Izabela Bartnicka

Lider Zespołu Sprzedaży - ekspert eRecruiter

Od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jej doświadczenia opierają się na budowaniu wizerunku pracodawców, tworzeniu standardów komunikacji z kandydatami oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w rekrutacji. Od 2006 roku związana jest z Grupą Pracuj, gdzie odpowiadała za rozwój produktów wizerunkowych.

Wymagania techniczne:
Udział w warsztacie jest możliwy z wykorzystaniem standardowego komputera biurowego z dostępem do internetu. Rekomendujemy korzystanie ze stałego łącza oraz słuchawek.